Internet

Ceny za instalaci připojení najdete vpravo v menu, po rozkliknutí Výběr a cena přípojky a dále varianty pro 5GHz přípojku a 2,4GHz přípojku

Než podepíšete jakoukoliv smlouvu, zeptejte se na rychlost v poměru s cenou, ať si posléze s podepsanou smlouvou na 2 roky nepřipadáte podvedeni, Internet nemáte pomalý a nemusíte posléze za rychlejší připojení připlácet. Rádi poradíme. Optimální rychlost je 4096/4096 (k Vám/od Vás) kbps. Od Vás pro rychlé odesílání například fotografií a videí.

Standard

Standard 1M (platba měsíčně) 350Kč měsíčně
Standard 6M (platba pololetně) 300Kč měsíčně
Standard 12M (platba ročně) 291Kč měsíčně
Běžný tarif při samostatném připojení jednoho domu, neomezená data, neomezená rychlost. Pouze omezení daná kvalitou a typem přípojky (2,4GHz a 5GHz) a provozním řádem sítě.
Služba zahrnuje zdarma další, jinde často placené služby::
 

Chytře

Chytře 1M (platba měsíčně) 250Kč měsíčně
Chytře 6M (platba pololetně) 250Kč měsíčně
Chytře 12M (platba ročně) 250Kč měsíčně
Tarif je možné získat při předání kontaktu na nového klienta, který alespoň jeden kalendářní rok bude řádně užívat tarif Standard, po uplynutí roku tento tarif je automaticky tarifem trvalým. Tento tarif je také možné získat při umístění reklamního plakátu na veřejně přístupném a viditelném místě. Tarif zahrnuje neomezená data, neomezenou rychlost. Pouze omezení daná provozním řádem sítě.
Služba zahrnuje další služby:

Princip sdíleného, rychlostně a datově neomezeného připojení

Neomezená rychlost stahování předpokládá, že za využití co největší rychlosti, dojde ke stažení požadovaného souboru bez většího čekání, tedy využití např. 10Mbit/s (rychlost 1CD za 10 minut) během pul hodiny a následnému uvolnění této rychlosti ostatním požadavkům v síti na rychlé stahování. V síti jsou upřednostňovány běžně služby jako WW, FTP, emaily, skype, data kamerových systémů a další komunikační protokoly před stahováním neověřených dat. V případě stálého stahování dat 24 hodin denně, je pro uvolnění rychlosti stahování pro ostatní dotyčnému klientovi omezena rychlost. Negarantovaná rychlost po celých 24 hodin za 8Mbit/s se u konkurenčních připojení pohybuje kolem 3100Kč měsíčně u 4Mbit/s kolem 500Kč měsíčně.